Biz

15 yılı aşkın sektör deneyimi ve günden güne gelişen altyapısıyla reklam, tanıtım ve dış cephe sistemlerinde estetik ve işlevsel çözümlerle hizmet vermekteyiz.

Çok katmanlı yatırım anlayışıyla sektörün gelişimi ve stratejilerine uygun konumlanarak daima dönüşebilen bir yapıyla ilerler.

Yönlendirme ve Cephe sistemleri tanıtım stratejilerinin geliştirilerek pazara çıkışını sağlayan yaratıcı ekibin olduğu Görsel Akıl Ajans ve baskı çözümlerinin uygulandığı Görsel Akıl Matbaa ile etkileşimli ve organize bir yapı olarak hizmet verir.

Deneyimlerimiz

Ajansımızda tüm grafik hizmetlerini, ihtiyacınıza paralel olarak tasarlıyor, baskı ve dış cephe uygulamalarını bünyemizde gerçekleştiriyoruz.

Reklam ajansı - 15 yıl
Web Tasarım - 6 yıl
Medya araştırma - 8 yıl
Pazarlama verileri - 7 yıl
0
Deneyim
0
Müşteri Memnuniyeti
0
Başarılı projeler

Çalışmalarımızın esasları

Yaratıcılık

Olmayan birşeyi hayal edebiliriz, bir şeyi herkesten farkli yollarla yapabilme ve yeni fikirler geliştirebiliriz. Başka bir deyişle biz, herkesin gördüğü şeyi aynı görüp onunla ilgili farklı şeyler düşünebiliriz.

Dürüstlük

İlkelerimize bağlı, bildiğinden, inandığından ve olduğundan başka türlü görünmeyen veya göstermeye çalışmayan bir reklam ajansıyız.

Kalite Odaklı

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kalitemizden asla taviz vermiyoruz.

Yenilikçi

Müşterilerimize, sürekli yenilikler sunuyoruz, gelişmeye açık kapı bırakıyoruz.

Son Projeler

[dt_portfolio number=”9″ type=”grid” same_width=”true” padding=”2″ proportion=”1:1″ descriptions=”on_hover_centered” hover_animation=”redirection_aware” show_title=”true” responsiveness=”browser_width_based” columns_on_mobile=”2″ category=”1-photography”]